Moi
Kuigi lihtne ja praktiline, on Moi eksimatult isikupärane, sobides hästi kõigi Thulema töölaudadega. Moi kapid ja riiulid on igas büroos tähtsad ja asendamatud taustaloojad, mahutades nii pidevalt käepärasust nõudvaid tarvikuid kui varjates diskreetselt seda, mis on mõeldud silma alt ära olema.

Moi sarjas on saadaval kahe kuni viie riiuliga, nii ustega kui ka usteta versioonid kappidest. Sarja kuuluvad veel seinariiul ja kahes kõrguses riidekapid. Ustevalik sisaldab nii hingedel kui ka ruloo- ja lükanduksi – kõigist neist on saadaval ka lukustatav variant. Kappide peale saab lisada mitut kappi ühendava tasapinna, luues nii ühtse terviku.

Kuna kapi tagasein on sama viimistlusega mis korpus, siis võib kappe paigutada ka keset ruumi. Kõigist kappidest on saadaval nii tumehallil ABS-kattega soklil kui ka metalljalgadel variant. Mõlemal juhul on kapp varustatud kõrgus reguleeritavate (kuni 12 mm) jalaotsikutega.

Kappide korpus, sh riiulid, on valmistatud 19 mm paksusest plaadist. Üldlevinud (16mm) materjalist kolmandiku võrra tugevamad Moi riiulid ei kooldu ka suure koormuse all. 12 mm paksune tagasein annab kapi konstruktsioonile tugevuse. Väga vastupidav on ka kappe ühendav pealisplaat, mis valmistatakse 22 mm paksusest materjalist.

Joonised ja viimistlus


Galerii


Paigaldusjuhised