Kuma
Kuma pakub võimalust sisustada juhi kabinet tervikliku ja harmoonilisena vastavalt iga juhi unikaalsetele soovidele ja nõudmistele.

Kuma arvestab juhiga, kellele töö on elustiil ning kelle jaoks töökabinet ei ole näitamiseks mõeldud ilukeskkond, vaid ennekõike mugav ja inspireeriv koht töötamiseks, külaliste võõrustamiseks, väiksemate nõupidamiste korraldamiseks ning kaalukate otsuste langetamiseks.
Kuma väärika kirjutuslaua juurde kuulub terve kaasaegse juhi jaoks vajalik töökeskkond: sobivad mininõupidamise töökohad, suurte avarate pindadena mõjuvad mahukad kapid, riidekapp, diivanilaud, keha järgivad töö- ja puhketoolid ning muu töökeskkonda mugavaks tegev – kasvõi sobiva vihmavarjuhoidjani välja.

Moodulid

Kuma seeriasse kuulub kaks töölauda, kaheksa inimese nõupidamistelaud koos esitlusseadmeid mahutava juhtmepüstikuga ja kaks diivanilauda.

Kuma kapid koostatakse üksikutest moodulitest kliendi soovide kohaselt. Ukse võib valida nii klaasiga kui ilma. Kapirivi lõpetab avatud riiul või riidekapp. Töölaua kõrvale võib valida sahtlitega madala kapi.


Materjalid

Kuma materjalipaletis on tume pähklipuit, valged siidjad värvipinnad, rohekas naturaalne vilt ning jahe mattklaas.


Joonised